Başvuru Yap

Başvuru Yap - Antalya Models & Model ve Mankenlik Ajansı

BAŞVURU YAPMADAN ÖNCE LÜTFEN DİKKATLİCE OKUYUNUZ...

1. Antalya Model Ajans, tecrübesi ile sektöründe kurumsal hizmet veren en iyi ajansı Antalya Model Ajans; Modellik ve Mankenlik meslek alanların da başarılı olan ajansımız, defile, tanıtım, ekspozisyon, gibi çalışma alanlarında modacılara ve tekstil firmalarına kazandırmış ajansların başında gelmektedir. Ajansımıza başvuru yapmadan önce başarılarımızı araştırmanızı tavsiye ederiz. Öncelikle ajansımızın ciddiyetine önem vermeniz ve bu hassasiyet ile başvurmanızı öneririz.

2. Antalya Model Ajans başvuruları titizlikle incelenmekte ve bireyleri seçerek ajansımıza davet etmektedir.

3. Bu aşamada da Türkiye Model Ajans gerçekten bu işi yapmak isteyen bunun için çaba gösterecek kişileri yılların verdiği deneyim ile ayrıştırmaya çalışmaktadır.

4. Full time çalışan kişiler işlerinden hafta içi izin almaları mümkün değilse ajansımıza kayıt yaptıramazlar.

5. 18 yaşından büyükler için lise mezunu olma şartı aranmaktadır.

6. Ders programları çok yoğun olan, bu işe zaman ayırması mümkün olmayan öğrenciler ajansımıza kayıt yaptıramazlar.

7. Sınav zamanı devam zorunlulukları dışında yoğun ders programı ve devam zorunlulukları olan öğrenciler de Antalya Model Ajans kadrosunda çalışamazlar.

8. Antalya Model Ajans, başvuruları kendi kriterlerine göre değerlendirmekte ve bunlar hakkında açıklama yapmamaktadır. Bu nedenle başvurularınızın sonucunda Ajansımıza kabul edilme konusunda bir garanti verilmemektedir.

9. Başvurularınız mankenlik, fotomodellik, reklam ve dizi film oyunculuğu, hosteslik v.d. başlıklarda değerlendirilip size en geç bir hafta içersinde cevap verilecektir.

10. Fotoğrafsız başvurularınız kesinlikle dikkate alınmayacaktır!

11. 18 yaşın altındaki Başvuru adaylarının formlarını kanunen temsile yetkili velisi yapmak zorundadır.

12. Antalya Model Ajans'a Başvuru yapan kişi 18 yaşından büyük olduğunu taahhüt eder.

13. Ajansımız oyuncu adayları ile sözleşmesiz çalışmayı kabul etmemektedir. Her birey ile sanatçı sözleşmesi yapılarak, menajerlik haklarını ajansımızın temsil edeceğini kanunlaştırmak zorundayız. Bu sözleşme sadece ajans işleri içeren iş kollarındaki işleri ve diğer ajanslarla yâda yapımcılar ile bizden habersiz iş yapamayacağını kapsar.

14. Sabıkalı kişiler ajansımıza başvuru yapamaz.

15. Başka ajanslarla çalışan kişiler ajansımıza başvuru yapamaz.

16. Başvuru amacınız bölümünü boş bırakan yâda gerçek dışı hissiyatsız yazılmış başvurular ciddiye alınmayacaktır.

17. Birçoğu ajansları güzellik yarışması olarak gördüğünden kendini denemek ve kabul edilir miyim acaba maksadı ile başvuru yaptığından ajansın davetine riayet etmemektedirler. Bir kısım başvurular ise arkadaşlarına hava atmak, kendini çevresine oyuncu / model olarak tanıtmak amacı ile ajansa kayıt yaptırmak istemektedirler. Ajansın ciddi tavır ve profesyonelliğini gören birçok kişi daha başında kayıt olmaktan vazgeçmektedir. Bu kişileri şiddetle kınıyor ciddiyetsiz başvuru yapan kişileri ajansımızın iş trafiğini engellemek suçundan dava açılacağını hatırlatmayı KAMUOYUNA SAYGI İLE DUYURURUZ!
 

İlerleyebilmeniz için zamanın dolması gerekmektedir.
Lütfen Başvuru Şartlarını Okuyunuz.