Hakkımızda - Antalya Models & Model ve Mankenlik Ajansı

Hakkımızda

TÜRKİYE MODEL AJANS MANAGEMENT 1999

Kariyer ve Şöhret Yönetimi 

Türkiye'nin Model Ajans sektöründe kurumsal hizmet veren en iyi ajansı Antalya Model Ajans; Modellik ve Mankenlik meslek alanların da başarılı olan ajansımız, defile, tanıtım, ekspozisyon, gibi çalışma alanlarında modacılara ve tekstil firmalarına hizmet vermekten gurur duyar. Zamanımızın tümünü sektörümüze hizmet vermenin yanı sıra, yeteneklerimizi geliştirmek, iyi projelerde hep birlikte çalışmak için harcıyoruz. 

Sektörde, dürüstlük ve prensiplerinden ödün vermeyen ajansımız, yapımcıları yanıltmadan detayları atlamadan, doğru modeli veya mankeni doğru projeyle buluşturması konusunda almış olduğu takdirlerle övünerek zaman kaybetmek yerine, Sektörünün ihtiyaçlarını karşılayacak yeni yüzleri kadrosuna katarak, eğitimli profesyonel modeller yetiştirmeye devam etmektedir.

Misyonumuz

Antalya Model ajans olarak misyonumuz ekip ruhunu benimseyen, disiplinli, güler yüz ve kalite imajıyla müşteri memnuniyetini benimsemiş tecrübeli bir kimliğe sahiptir. Ayrıca her zaman sektöre doğru isimler kazandırarak,  Tekstil firmalarının, modacıların, yapımcı ve kanalların oyuncu ve modellik rehber hizmetini en kaliteli bir şekilde almalarını sağlamaya devam etmek. Oyuncu ve Modellerin eğitimli olmalarında kesin kararlı olan ajansımız, eğitime verdiği önemi misyonunda da vurgulamaktadır.

Vizyonumuz

Bulunduğumuz konumumuz ve güvenimizden uzaklaşmadan, her geçen gün oyunculuk ve modellik mesleklerini bir adım daha önde tutabilmek ve imkânlarımızı kullanarak ve imkânlar yaratarak reklam ve tanıtımlarınızda çözüm ortağınız olmak, tanıtım ve organizasyon işlerinizde bizimle çalışmanın keyfini almanızı sağlamaktır.

İletişim bilgilerimizi kullanarak bizlerle irtibata geçebilir, her türlü hizmet isteğinizi bildirerek işlemlere başlayabilirsiniz.

Neden Biz ?

Kalite ve Tecrübe: Yöneticisinden tüm çalışanına kadar işini severek yapan , önce kaliteye önem veren Türkiye Model Ajans ailesi 16 senenin tecrübesiyle sizlere hizmet vermektedir.

Estetik: Ajansımız ; Defileler , Moda Show’ları ,Fuar ve Organizasyonlar,Moda dergileri , Kataloglar , Bilboard , Afiş gibi her gün önümüze çıkan görsel konuların vazgeçilmez unsuru olan : Fotomodel ve Mankenliğin referans noktasıdır ..

Organizasyon: Antalya Model Ajans kurulduğu günden itibaren bir çok moda gösterisi ,defile ,ekspozisyon organizasyonuna imza atmıştır. Bu organizasyonlar küçük-orta ölçekli çalışmalardan başlıyarak çok daha detaylı ve görsel bir şölene dönüşen organizasyonları da kapsamaktadır. Referanslarımız saymakla bitmez.